RK Kozara Mlijekoprodukt je u utakmici 18.kola I lige RS na svom terenu bio bolji od RK Kotor Varoš 39:33.

Strijelci su bili Stanić G. sa 7 golova, Kos M., i Dugajlić M. dali su po 6, Milisavljević S. i Škarić B. po 5 golova, Bižić D. i Handanagić H. po 4, Biga M. i Čekić M. po 1 gol. Golmani su na sinoćnjoj utakmici bili  jako dobri, a posebno se istakao Premasunac.

“Nešto lošiji start utakmice, puno promašenih zicera. Neubjedljiva igra u fazi odbrane dovela nas je do minusa od 3 razlike u ranoj fazi utakmice. U drugom dijelu prvog poluvremena se uspjevamo konsolidovati pogotovo u fazi odbrane i dati par lakih golova, te na odmor odlazimo sa nerješenim rezultatom. Drugo poluvrijeme otvaramo napadački jako dobro s ne tako dobrom igrom u odbrani. Od 40 minute podižemo igru u odbrani na jako visok nivo i uz nekoliko odbrana Premasunca postižemo u kontranapadu nekoliko brzih golova i dolazimo do prednosti koja je u jednom trenutku iznosila i 9 golova razlike. Utakmicu rutinski privodimo kraju.Hvala publici na podršci.” izjavio je nakon utakmice trener ekipe Pralica Danko.

U narednom kolu dubički rukometaši putuju u Zvornik, prvoplasiranoj Drini.